• تهران، ملاصدرا، شیراز جنوبی، کوچه فلاحی، شماره 15
  • 02188064755-8
  • info@aftco.ir

ابنیه

شرکت ابنیه فنی تهران با داشتن رتبه یک ساختمان از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، سابقه ای درخشان در انبوه سازی و ساخت ساختمان های لاکچری با برند آمیتیس دارد.
بیشتر بدانید

راه


این شرکت با داشتن سهام اعظم دو شرکت ماشین سازی هپکو و هلی خودرو، بیش از 400 دستگاه ماشین آلات راهسازی در اختیار داشته و با توان اجرایی بالا آماده اجرای هرگونه پروژه بزرگ و پیچیده می باشد.


بیشتر بدانید

نفت و گاز

شرکت ابنیه فنی تهران با داشتن تجربه های موفق در مناطق نفتی و پردیس های پتروشیمی، پروژه های بسیاری را با کیفیت مطلوب به اتمام رسانده و با داشتن کنسرسیوم با شرکت های معظم داخلی و خارجی توانایی اجرای پروژه های بزرگ این حوزه را دارد.بیشتر بدانید

آب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque et non erat. Maecenas nibh dolor, malesuada et bibendum a, sagittis accumsan ipsum.اطلاعات بیشتر

سلامت

در راستای ساخت ساختمان های بلند مرتبه که در آنها از تکنولوژی های روز هوشمندسازی استفاده شده باشد اقدام به ساخت ساختمان های تجاری اداری و بیمارستانی کردیم که ساخت بیمارستان به دلیل اهمیت داشتن سیستم های نوین و پیشرفته در اولویت قرار گرفته است.
بیشتر بدانید

Please publish modules in offcanvas position.